sobota, 14 marca 2015

Wielkanocne Kreacje

Stowarzyszenie "Polonia 82" pragnie zaprosić Państwa bardzo serdecznie na "Wielkanocne Kreacje". Impreza odbędzie się 28.03.2015 r. o godzinie 14:00 w salce parafialnej w Castelferrus (Rue de l'Horloge, 82100 Castelferrus). Podczas spotkania będziemy ozdabiać jajka wielkanocne, a dodatkowo po raz pierwszy w tym roku samodzielnie wykonywać kartki wielkanocne oraz inne ozdoby pod okiem członkini naszego stowarzyszenia - pani Agnieszki Dyrgi, pasjonatki rękodzieła artystycznego. Mamy również nadzieję, że zechcecie Państwo podzielić się z nami opowieściami o tradycjach wielkanocnych z Waszego regionu Polski.
Akcja skierowana jest przede wszystkim do dzieci. Liczymy jednak także na aktywny udział osób dorosłych. Podczas spotkania zorganizujemy podwieczorek, w związku z czym, uprzejmie prosimy Państwa o przygotowanie przysmaków na wspólny stół. "Polonia 82" zakupi napoje.
Jednocześnie zwracamy się z prośbą o zapisywanie dzieci na imprezę, co pozwoli nam na przygotowanie odpowiedniej ilości materiałów do pracy oraz upominków dla najmłodszych (e-mail: polonia82@hotmail.fr, tel.: 06.15.99.58.18).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz