czwartek, 16 marca 2017

Kursy języka francuskiego w Moissac

Informujemy, że istnieje możliwość zapisania się na kurs języka francuskiego dla osób pracujących w rolnictwie. Zajęcia będą się odbywać w budynku INSTEP w Moissac, w poniedziałki i środy od 19:00 do 21:00 oraz będą prowadzone przez lektora mówiącego po polsku. Ilość miejsc ograniczona. Wszyscy pracownicy sektora rolniczego mają prawo do 40 godzin zajęć (być może będzie istniała możliwość przedłużenia kursu). W zajęciach można uczestniczyć jedynie w trakcie trwania umowy o pracę.
Poniżej znajduje się biuletyn zapisu, który wypełnia pracodawca i osoba chętna do podjęcia nauki. (Prosimy zwrócić uwagę na pieczątki i podpisy we wskazanych miejscach.) Aby przyspieszyć proces zapisu pracodawca może przesłać wypełniony dokument drogą elektroniczną na adres instep82@instep-mp.org , a następnie oryginał koniecznie za pośrednictwem poczty na adres:

INSTEP Midi Pyrénées
29 rue Aristide Briand
82000 Montauban

Aby uzyskać bliższe informacje prosimy dzwonić do pani Anne Corti lub do pani  Valérie Barbotin na numer 05 63 66 18 11 (rozmowa w języku francuskim). Osoby zainteresowane mogą również za naszym pośrednictwem otrzymać bezpośredni numer telefonu do lektora, który będzie prowadził zajęcia.

Strona 1
Strona 2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz