niedziela, 21 czerwca 2015

Relacja z "Dnia Dziecka"


 
W dniu 07.06.2015 r. obchodziliśmy w naszym stowarzyszeniu „Dzień Dziecka” połączony z „Piknikiem Polonijnym”. Uroczystość odbyła się w parku w Saint Nicolas de la Grave w formie pikniku.
Dzień był słoneczny więc dzieci korzystały z placów zabaw, zjeżdżały ze zjeżdżalni oraz bujały się na huśtawkach. Niektórzy kopali piłkę, grali w badmintona ale największym zainteresowaniem wśród naszych milusińskich cieszyła się trampolina.
Dzięki zakupom zrobionym w polskim sklepie „Les Saveurs Polonaises” mogliśmy delektować się kiełbaską z grilla. Były też soki, napoje a także słodycze sprezentowana dla naszych najmłodszych przez właścicieli sklepu. Mogliśmy również skosztować wypieków i innych łakoci przygotowanych przez rodziców. Dużym powodzeniem cieszyły się jagodniki Rafała Kopcia oraz czereśnie z ogrodu Beaty Righesso.
Nie tylko dzieci korzystały z uroków niedzielnego popołudnia. Również rodzice aktywnie uczestniczyli w grach z dziećmi, niektórzy odpoczywali, inni spędzali czas na rozmowach ze znajomymi. Punktem kulminacyjnym było wręczenie prezentów. Każde dziecko otrzymało mały upominek.
Dziękujemy wszystkim za przybycie, uczestnictwo oraz pomoc w organizacji tegoż święta.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz