poniedziałek, 7 marca 2016

Maraton w Montauban 2016

Cześć!

3 kwietnia 2016 r. w Montauban odbędzie się coroczny maraton w biegach ulicznych. Z tej właśnie okazji chcielibyśmy zaprosić do udziału w nim zarówno członków "Polonii 82", jak również wszystkich Polaków przebywających w naszym regionie na stałe lub tymczasowo.
Zaszczytem dla naszego stowarzyszenia będzie liczny udział Polaków w imprezie. Osobiście biegłam cztery razy w maratonie na dystansie 10 km. Wraz ze mną biegło wielu Polaków, lecz niewidocznych. Dlatego też w tym roku chcemy stworzyć grupę "naszych", a więc uczestniczących Polaków, którzy pobiegną w barwach "Polonii 82".
Uwierzcie moi Kochani, że nic nie zastąpi emocji, które towarzyszą uczestnikom maratonu - kibice, którzy dopingują, podają wodę. Siła, która sprawia, że ludzie biegają w maratonie dla niewtajemniczonych jest niezrozumiała!
Niekoniecznie musimy wszyscy startować w biegach. Możemy również wybrać inne dyscypliny: marsz nordic walking, bieg na 10 km, 20 km oraz prawdziwy maraton, a więc 42,195 km.
Dokumenty wymagane do udziału w maratonie to zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do udziału w maratonie oraz kopia dowodu tożsamości.
Z udziałem Konsulatu Generalnego RP w Lyonie "Polonia 82" opłaci wpisowe każdego uczestnika oraz zaopatrzy go w specjalną koszulkę biegową z logo naszego stowarzyszenia.
Chętne osoby prosimy o zapisy do 20.03.2016 r. W tym celu należy wydrukować i wypełnić formularz zapisu, dołączyć do niego zaświadczenie lekarskie i kopię dowodu tożsamości oraz wszystko wysłać mailem (polonia82@hotmail.fr) lub na adres pocztowy 412, chemin de Tauge, 82000 Montauban.
Więcej informacji możecie Państwo uzyskać drogą mailową (polonia82@hotmail.fr) lub kontaktując się z prezesem stowarzyszenia Renatą Appel-Larnaudie.
Mamy nadzieję, że w tegorocznej edycji maratonu weźmie udział jak największa ilość Polaków.
Osoby, które chcące pomóc przy organizacji proszone są o zgłaszanie swoich danych drogą mailową bądź telefonicznie.
Sądzę, iż dla wszystkich zrozumiałe jest, że wygranie równa się z trenowaniem przed maratonem!!!

Pozdrawiam

Barbara Górecka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz