poniedziałek, 27 kwietnia 2015

Dzień Dziecka

 
W niedzielę 7.06.2015 r. w parku w Saint-Nicolas-de-la-Grave odbędzie się już po raz kolejny "Dzień Dziecka" połączony z "Piknikiem Polonijnym". Impreza rozpocznie się wspólnym posiłkiem o godzinie 11:00. Na miejscu będzie można zakupić kiełbaski z grilla. Jak zawsze prosimy Państwa o pomoc w przygotowaniu poczęstunku w postaci sałatek, surówek, ciast oraz innych pyszności na wspólny stół. "Polonia 82" zorganizuje dla wszystkich napoje. Będzie to oczywiście impreza bezalkoholowa. Po pikniku zaprosimy dzieci oraz rodziców do wzięcia udziału w grach i zabawach zręcznościowych (skoki w workach, rzut do celu, przeciąganie liny itp.). Jednocześnie czekamy na Państwa pomysły dotyczące proponowanych aktywności oraz osoby chętne do poprowadzenia konkretnych konkurencji.
Prosimy o wcześniejsze zapisanie dzieci na imprezę (imię, nazwisko oraz wiek dziecka) w celu lepszego zorganizowania "Dnia Dziecka" oraz przygotowania upominków dla najmłodszych. Zapisy drogą mailową (polonia82@hotmail.fr) lub w wyjątkowych sytuacjach telefonicznie (06.15.99.58.18).
Mile widziany będzie również wszelki sprzęt sportowy przyniesiony przez Państwa do wspólnej zabawy (badminton, piłki, hula-hop itp.).
Przypominamy, że jest to impreza dla wszystkich Polaków, nie tylko dla rodziców z dziećmi - wszak wszyscy jesteśmy dziećmi ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz